Články

Máte článek nebo reportáž od vody, o kterou byste se chtěli podělit s ostatními rybáři? Pošlete nám Váš materiál na prispevky@carpservis.cz.

Srdeční záležitost

16.11.2016, autor: Michal a Veronika

Výprava na svazovou vodu, která se nad míru povedla.

Po dlouhé době opět na Labi

9.11.2016, autor: Jan Blecha

Je tomu opravdu tak. Už si ani nevzpomenu, kdy jsem naposledy za kapry ne Labe vyrazil. Snad osm let, co jsem tu byl naposled. Dříve jsem ani nikam jinam nejezdil, jen na řeku a taky tam byl naprostý klid, ale doba se změnila a já začal navštěvovat spíše pískovny, proto jsem se na Labe docela těšil.

Jednodenní vycházka k vodě

28.10.2016, autor: Jan Blecha

Po nevydařeném létě, co se ryb týká, jsem se rozhodl prozkoumat i jiné části revírů v mém okolí, na kterých jsem ještě nechytal, a to v podobě alespoň jednodenních podzimních vycházek.

Jít s větrem

7.10.2016, autor: Tomáš Hanč

Ahoj všem. Tak mě minulý týden Honza Vala naladil tak, že jsem tím ve středu v práci sekl a jel na ně. Pro velká vedra, která hlásili, jsem zvolil výše položenou přehradní nádrž, kde by vedra mohla býti lépe snesitelná jak pro kapry, tak pro mého rybářského parťáka Akima.

Opět na Štítu

1.10.2016, autor: Jan Blecha

Čas uplynul jak voda a já po roce opět balím vše potřebné na odjezd na soukromý sportovní rybářský revír Štít. Letošní rok jsem si raději zamluvil jedno z rezervačních míst, protože jsem se rozhodl jet o měsíc dříve, než většinou jezdím.

Srpnové rychlé akce

26.9.2016, autor: Ondřej Karlovský

Je zde druhá půlka letních prázdnin a já místo dovolené a odpočinku u vody mám na celý srpen plný harmonogram práce. Pracoval jsem naprosto každý den. Pracovní doba byla různá. Jednou se dělalo do odpoledne, jednou zase do noci. Rozhodl jsem se, že některé ty dny, kdy se dostanu domu dříve, využiji k odreagování a pokusím se nachytat co nejvíce ryb během krátké doby strávené u vody.

Zelené království

8.8.2016, autor: Michal a Veronika

Týdenní výprava na hodně zarostlou svazovou vodu. Měli jsme co dělat dostat rybu na háček a potom ještě z vody. Nakonec to dopadlo úspěchem.

Ve spravný čas na správném místě

27.7.2016, autor: Honza Slanina

Na správném místě ve správný čas

Když se ryby třou

13.7.2016, autor: Vlastimil Johanides

Na přelomu května a června jsme s Alešem vyrazili na zahraniční cestu za kapry.

Vzpomínka na ledové dny

4.7.2016, autor: Jan Vala

Vzpomínka na ledové dny

Konečně ryba

22.6.2016, autor: Jan Blecha

První záběr se pomalu stává mou noční můrou.

Prostě štestí

9.5.2016, autor: Honza Slanina

První letošní výprava

Jarní Labe

3.5.2016, autor: Michal a Veronika

Krátká vycházka na naše Labíčko

První kapříci 2016

26.4.2016, autor: Jirka a Kuba Rummelovi

Ahoj, zdravím poprvé v této sezoně a snad ne naposledy. Tato výprava, o které vám chci napsat několik řádků, není zdaleka první naplánovanou v tomto roce. První výpravu jsme plánovali již v lednu díky mírné zimě. Bohužel nemoci nás pronásledovaly až do konce března, takže jsme rušili jednu výpravu za druhou. Už jsem měl pocit, že letos snad k vodě nepojedeme.

Studená voda pod 7°C

5.4.2016, autor: Michal a Veronika

První letošní bivaková výprava...