Testeři

Zde najdete profily našich testerů - dlouhodobých spolupracovníků naší firmy s bohatými zkušenostmi s našimi produkty.
Můžete zde najít pohromadě jejich články, fotky a videa a případně jim položit otázku.

Aleš Václavík

Rybaření se věnuji více než 20 let a jako obor mého podnikání se mě tato vášeň drží od roku 2000. Nejdůležitější a nejkrásnější na rybaření je bezpochyby pohoda a nádherná harmonie okolní přírody.

Aleš Váňa

Zdravím všechny nadšené a slušné rybáře. Rybařině se věnuji již od útlého dětství, kdy jsem začínal jako hodně rybářů na malých potocích v Jižních Čechách. V průběhu dalších let jsem prošel všechny rybářské techniky, ale v posledních letech jsem se začal plně věnovat lovu kaprů. Mými oblíbenými revíry jsou svazové pískovny v okolí Hradce Králové, řeka Labe a většinou na začátku a konci sezóny navštívím i nějaký ze soukromých revírů. Také mám za sebou pár zahraničních výprav do Maďarska, Francie a na Ebro. Při kaprařině se nehoním za hmotností ulovených ryb, ale za odpočinkem, dobrodružstvím, a proto se snažím co nejvíce vzdálit od ostatních rybářů. Samozřejmostí je metoda chyť a pusť a zdraví ryb. Všem bych chtěl popřát krásné úlovky, ke kterým Vám mohou dopomoci výrobky Carp Servis Václavík, s kterými mám mimochodem výborné zkušenosti.

Jan Rybka

Jak podle jména vidíte, tak mám krásné rybářské příjmení a asi to jinak dopadnout nemohlo, než že jsem se stal rybářem. Rybářem jsem od svých osmi let. Teď už je to více jak dvacet let, co se věnuji této zálibě. Rybařina je pro mne opravdu veliký koníček a někdy možná až posedlost. Ty chvíle u vody a v přírodě jsou prostě parádní a vždy se na ně moc těším. K vodě si chodím hlavně aktivně odpočinout od starostí všedních dní a za rybářskými zážitky, které vám nikdo nikdy nevezme, protože každému z nás umí ryby připravit velmi zajímavé a nečekané momenty. Rád každý rok poznávám nová místa a také se vracím na místa stará a osvědčená. Věnuji se hlavně lovu na plavanou, feeder, kaprařině, přívlači a muškaření (víc jak 15 let si vážu sám umělé mušky všeho druhu). V posledních letech jsem tak trochu propadl kaprařině a hrubšímu feederu včetně methodfeederu. Určitě k tomu nemalou měrou přispěly produkty firmy Carp Servis Václavík, protože za rozumné peníze dostanete kvalitu bez přehnaně vysokých cen. A jedná se o velmi úspěšné produkty. Základem je zkoušet a zkoušet, nebát se experimentu a nenechat se odradit případným neúspěchem.

Jan Vala

Zdravím všechny slušné rybáře! Rybolovu se věnuji snad od doby, co jsem udržel prut v ruce. Kouzlu samotné kaprařiny,jsem propadl v roce 2003, kdy jsem začal používat výrobky od firmy Carp Servis Václavík a ty mě přivedly ke krásným kaprům. Neustálá honba okolí za kilogramy a chování některých kaprařů mě odvedla na nějaký čas k muškařině, která se stala mou další oblíbenou disciplínou. Užívejte si každé ryby kterou chytíte a mějte radost i třeba z menších kousků. Přeji všem spoustu krásných chvil strávených u vody s přáním ohleduplnosti jak k rybám, tak k sobě samotným.

Jiří Rummel

Zdravíme všechny, kteří mají rádi přírodu a hlavně rybaření. Rybolovu se věnuji od dětství. Kubu jsem k tomuto koníčku přivedl v jeho dvou letech, kdy se mnou začal jezdit na výpravy, a vydrželo mu to do současných osmi let. Od doby, kdy jezdíme na ryby spolu, chytáme "chyť a pusť". Lovíme různými technikami kromě muškaření, které je pro nás velkou neznámou. Neděláme rozdíly mezi soukromou a svazovou vodou, jde nám hlavně o pohodové chytání a hezké chvíle u vody. Mezi Kubovy největší úlovky patří štika 69 cm, kapr 87 cm a jeseter 120 cm. V této sezóně jsem si zvýšil osobák kapříkem, který měl 20,4 kg a 104 cm. Mojí největší dosavadní ulovenou rybou je treska obecná, která měla 130 cm a 32 kg a chytil jsem ji v Norsku. Rybaření je nám odpočinkem a útěkem před dnešním světem a neustálou výzvou objevovat nové. Přejeme všem slušným rybářům, ať vám to jezdí.

Jiří Rykr

Zdravím všechny rybáře, kteří chytají kapry s přesvědčením, že kapr s větší váhovou kategorií patří vždy zpátky do svého domova. U mne heslo chyť a pusť není to pravé, jsem spíše zastáncem hesla: kapra a jiné ryby nechytám a ani je nejím, tak to asi bude tím. Rybařině se věnuji od svých 10let. Můj nejdelší úlovek je sumec 175 cm na oliheň od pana Václavíka a kapřík 17kg - 91cm. Na boilies Carp Servis Václavík chytám už několik let a asi jako každý kaprový blázen jsem ze začátku zkoušel, kde co. S tímto boilies jsem nachytal největší počet ryb. Zatím mám rekord 44 záběrů na boilies za víkend. Přeji vám všem mnoho úspěchů a doufám, že se do budoucna zlepší podmínky pro ty, kdo si kupují povolenku s čestným sportovním úmyslem.

Michal a Stáňa Melagovi

Rybaření jsem propadl už jako malý kluk, kdy jsem každou volnou chvíli trávil s dědou na rybách, a zůstalo mi to dodnes. Měl jsem sice v životě několikaleté období, kdy jsem se k vodě moc často nedostal, ale vše se změnilo, když jsem poznal Stáňu. Zpočátku mi rybaření jen tiše tolerovala, postupem času začala vyrážet se mnou, a nakonec začala chytat taky. K rybaření si našla vztah velmi rychle, pro vodu má cit a nadšení, a já tak konečně našel toho správného parťáka. Už tři sezóny trávíme rybářskými výpravami v podstatě veškerý náš volný čas, handrkujeme se a vzájemně "soupeříme," ale o to je pro nás rybaření zábavnější. A produkty Carp Servis Václavík jsou naším nerozlučným společníkem na všech výpravách, můžeme se na ně spolehnout na všech vodách i při různých podmínkách.

Michal a Veronika

Zdravíčko rybáři. Když jsem byl menší, musel jsem rodičům dát 1 x ročně kapříka, výměnou za to, že mi koupí povolenku. Postupem času jsem přišel na metodu CHYŤ a PUSŤ, která mě drží už od mých 15ti let. Náš team se skládá ze tří členů. Hlavní a nejposedlejší aktér této skupiny jsem já - Michal Hloušek. Chytám opravdu od dětství. Členem ČRS jsem se stal v roce 2001. Kaprařina mě pohltila prakticky okamžitě a myslím, že má „nemoc“ bude trvat napořád. Další člen je má dlouholetá přítelkyně a můj parťák Verča Havlíčková, kterou jsem si úspěšně vychoval ke kaprařině. Členkou ČRS se stala v roce 2010. Od té doby se mnou jezdí objevovat krásy našich vod. Třetí a poslední člen je náš hlídač bivaku pes Teddy, který je neopomenutelnou součástí našich výprav. Našimi nejoblíbenějšími revíry jsou vody, kde nikdo není. Bohužel takové už nejsou. Jinak pískovny, odstavná ramena a Labe. Na nástrahy Aleše Václavíka chytáme rádi. Když jsme pracovali ve výrobě, a viděli co obsahují a jak se vyrábí, nedáme na kuličky už dopustit. Jeho velký výběr nástrah u vody mnohdy přemluví k záběru i kapry břichem nahoru.

Milan Trešl

Narodil jsem se v roce v roce 1986 a ryby chytám snad od doby, kdy jsem začal chodit. K rybařině mě přivedl děda a jsem mu za to moc vděčný. Sportovní rybolov je vlastně celý můj život. Bez pobytu u vody nežiji, jen přežívám!

Mladen Čondrič

Jmenuji se Mladen Čondrič, pocházím z Chorvatska. Ryby chytám především na jezerech v Chorvatsku. Rybolov je moje láska, odpočinek pro duši. Pobyt v přírodě je naprosto super. Chytání ryb je moje vášeň. Moje heslo je: "Ryby jsou naši kamarádi, ne jídlo." Nejkrásnější pocit je - vrátit rybu do jejího světa zpět. Mým největším úlovkem je kapr 26,1 kg a amur 19 kg. Produkty Carp Servis Václavík velmi dobře fungují. Mým favoritem jsou Boilies BOSS2 Speciál JÁTRA-VANILA, PŘÍRODNÍ JÁTRA z řady Boilies BOSS2 Magic zase PIKANTER a SLUNEČNICE. Zbožňuju MOŘSKOU PANNU a OLIHEŇ A1 - jako novinky ukázaly své kouzlo. Doufám, že zdolám rybu přes 30+. Petrův zdar nebo spíš chorvatsky - BISTRO!!! Mladen Čondrič.

Ondřej Karlovský

Ahoj všichni, rybaření se věnuji od svých deseti let. Do svých osmnácti let jsem vyzkoušel všechny lovné techniky. Poslední lovná technika, kterou jsem zkusil, mě natolik očarovala, že jsem u ní zůstal a zůstat chci! Ano je to kaprařina. Od té doby co se věnuji kaprařině jsem začal zažívat neskutečně krásné chvíle u vody. Krásná příroda, klid, pohoda a zdolaní jakéhokoliv kapra. Stejně jako v životě, tak i v kaprařině mám své životní cíle, které se postupně snažím plnit. Jeden takový je ulovit kapra z mé milované řeky Vltavy s váhovou hranicí přes dvacet kilo.

Pavel Souček

Zdravím všechny slušné rybáře a rybářky ! Rybařině se věnuji cca 10 let. Vyjímečně zkouším přívlač nebo feedr, kaprařina mě ale naprosto pohltila :-) . Odpočinek u vody je pro mě dokonalý relax obzvlášť, když se sejdeme společně s nejlepšími přáteli. Stále se učím a sbírám zkušenosti, tím je kaprařina pro mě tak zajímavá a stále mě udivuje... S produkty CSV jsem se seznámil asi před 5 lety a přinesly mi mé dosavadní největší úspěchy...

Tomáš Hanč

Ahoj všem. Jmenuji se Tomáš Hanč a dovolte, abych představil náš rodinný Vydra Team. Takže první na fotce zleva - Paní Vydrová. Druhá je Nejmenší Vydra v povodí Labe - Káťa Vydrová. Třetí Matěj Vydra a ten čtvrtý, co to všechno zavinil, je Největší Vydra v povodí Labe. Ještě je tam s námi nějaký kapr, ale jeho jméno si už nikdo z nás nepamatuje. Narodil jsem se v rybářské rodině křtěné řekou Labem a od tří let, kdy mě táta začal brát s sebou k vodě, rybařím. Od prvních lovů na vrbový proutek a spláveček ze sirky jsem postupně vystřídal snad všechny rybolovné techniky. Absolutní rybářský zlom u mě nastal v roce 1997, kdy jsem před rybářskou prodejnou v Pardubicích potkal svého spolužáka Aleše Václavíka. Od tohoto okamžiku se můj rybářský život otočil o sto osmdesát stupňů a kaprařinou jsem byl doslova vtažen. Stala se pro mne životním stylem, posedlostí a koníčkem číslo jedna. Hned s prvními úlovky kaprů na boilí jsem si uvědomil sílu této lovné techniky a začal jsem chytat pouze metodou chyť a pust. Za svůj největší dosavadní rybářský úspěch považuji to, že jsem několik lidí ve svém okolí převedl na druhý břeh a začali metodu chyť a pusť uznávat a šířit dále. Mojí největší výzvou a rybářskou láskou jsou rozlehlé údolní nádrže s nezapomenutelnými východy a západy slunce, skrývající nejedno rybářské dobrodružství... Hodně štěstí a pohody nejen u vody přeje Vydra Team.

Vlastimil Johanides

Zdravím všechny, kteří propadli lovu kaprů. Já jsem s rybolovem začal už v šesti letech, a to díky mému otci. Z počátku jsem se převážně věnoval chytání bílé ryby a dravců. Už v deseti letech se mi podařilo na Pálavských jezerech ulovit svého prvního kapra přes 10 kilo, ale to pro mě ještě nic neznamenalo. Vše začalo v roce 2001, kdy jsem totálně propadl lovu kaprů. Chytám zásadně metodou "Chyť a pusť" a mým největším úlovkem je zatím kapr lysec 102 cm, 22,5 kg. Za úlovky, které jsem doposud nachytal, vděčím produktům firmy Carp Servis Václavík. Nejúspěšnějším boilies jsou pro mě PŘÍRODNÍ JÁTRA. Všem slušným rybářům přeji mnoho krásných dnů strávených u vody a AŤ TO JEZDÍ. Johan.