Aleš Václavík

Aleš Václavík Rybaření se věnuji více než 20 let a jako obor mého podnikání se mě tato vášeň drží od roku 2000. Nejdůležitější a nejkrásnější na rybaření je bezpochyby pohoda a nádherná harmonie okolní přírody.

Nejnovější fotografie uživatele Aleš Václavík zobrazit vše

Aleš Václavík - foto 1999Aleš Václavík - foto 1998Aleš Václavík - foto 1997Aleš Václavík - foto 1996Aleš Václavík - foto 1809

Nejnovější videa uživatele Aleš Václavík zobrazit vše

 - video 68 - video 45 - video 22 - video 20 - video 18

Nejnovější články uživatele Aleš Václavík zobrazit vše

Dotazy

Zaslat nový dotaz

Vyplňte všechna pole označená (*)

Dotazy

Otázka

Pavel

22.2.2021

Dobrý den, chci se zeptat na pelety fluo f1 slunečnice. Chci je použít do pva. Lze je použít i do studené vody nebo raději do teplejší? A hodí se ke sladkému nabo masovému boilis?

Odpověď

Aleš Václavík

23.2.2021

Dobrý den Pavle, Pelety F1 jsou universálními peletami, které můžete použít i ve studené vodě. Konkrétně slunečnice je příchutí, které v chladnějším období funguje docela dobře. Doporučil bych je klidně ještě přelít na pár minut CSL-kem slunečnice. Ve studené vodě to bude ještě agresivnější. To je jen takový typ. Přeji hodně štěstí.

Otázka

Bedřich Rychna

11.1.2021

Dobrý den, jen jsem se chtěl zeptat, čím zatraktivnit pop-up rozpálená švestka? Díky za odpověď a přeji spoustu spokojených zákazníků v roce 2021

Odpověď

Aleš Václavík

12.1.2021

Dobrý den pane Rychno, Pokud chcete popky Rozpálená švestka zatraktivnit, doporučil bych vám na ně aplikovat pár kapek aroma speciál švestka a česnek. Defacto imitují nejvýraznější silice této nástrahy. Určitě bych ale doporučil, dávkovat opravdu malinko, raději méně a třeba na dvakrát… Děkuji za váš zájem.

Otázka

petr

13.9.2017

zdrvim pane Vaclavík.Na vaše produkty už lovím více jak 12let a mam spousty krásných srdcovích ulovku.Jsem moc rád že je tu někdo jako vy,kdo ví co jiní chtěj.

Odpověď

Aleš Václavík

14.9.2017

Dobrý den Petře. Velice děkuji za krásnou poklonu a přeji Vám ještě mnoho dalších šťastně prožitých chvil u vody.

Otázka

Mirek

16.5.2017

Dobrý den Aleši, měl bych dotaz zda se dá kombinovat set např.2.5kg mrtvola a 2.5kg casia-moruše. Děkuji za odpověď s pozdravem a přáním hezkého dne Mirek.

Odpověď

Aleš Václavík

17.5.2017

Dobrý den Mirku. Rybařina je nevyzpytatelná a držení se v mantinelech předepsaných pachových variant, je omezující. Rozhodně bych vám doporučil se kombinací nebát. Zejména kombinace sladká/masová je obvykle úspěšná.

Otázka

Lucie Králová

5.5.2017

Dobrý den, měla bych na Vás prosbu, nenašel by se u Vás jeden zkušený závodník, který by se mnou šel do týmu Czech Carp Cup 2017 Červený kostelec, jsou to moje úplně první závody a pořádně nevím co. Mám jednoho kamaráda co tam se mnou jde, ale hledáme ještě nějakého zkušeného závodníka. Předeme děkuji za odpověď. Lucka

Odpověď

Aleš Václavík

5.5.2017

Dobý den Lucie. Netuším zda by se někdo z našeho teamu chtěl takové akce zúčastnit... Možná lepší výzvu napsat k nám na Facebook. Zde je mnohem více lidí a je možné, že by vaše poptávka někoho zaujala. Přeji mnoho štěstí.

Otázka

Marek

3.5.2017

Dobrý den, mám dotaz jak by sem se mohl stát testerem

Odpověď

Aleš Václavík

5.5.2017

Dobrý den Marku.Pozice testerů se nijakou extrémní silou nesnažíme plnit. Pokud někoho do našeho teamu vezmeme, musí to být rybář co důvěrně zná a používá naše výrobky, tráví mnoho času u vody a umí nachytat velké ryby. Musí být také zdatným fotografem a je přínosem umět i trochu literárně zaujmout. Pokud se cítíte být v těchto věcech silný, můžeme dále komunikovat na toto téma. Ale prosím emailem. Napište na info@carpservis.cz

Otázka

Jakub

12.4.2017

Dobrý den pane Václavíku, rád bych se zeptal jestli lososový olej mohu použít na boostrování halibut pelet red, a jestli tento olej je vhodný do letního období. Děkuji mockrát přeji pěkný den

Odpověď

Aleš Václavík

18.4.2017

Dobrý den Jakube, samozřejmě tento olej je vhodný k takovému použití. Použil bych ho spíše v teplejším období roku. Přeji mnoho rybářských úspěchů.

Otázka

Zdeněk

6.2.2017

Dobrý den, chci se Vás zeptat, jaký konkrétní háček a šňůrku by jste mi z vlastní zkušenosti doporučil na sestavení jednoduchého návazce bez použití různých rovnátek atp. Popř. i jakou velikost háčku k chytání na kuličku o průměru 20mm. Děkuji

Odpověď

Aleš Václavík

7.2.2017

Dobrý den Zdeňku. Za svůj život jsem vyzkoušel všelico. Na trhu je spousty šňůrek a háčků, které jsou dobré, ale drahé. Nikdy jsem nekoukal po nejdražších věcech, protože jsou zpravidla ke své kvalitě předražené… To si však musí každý rozmyslet sám. Já používám na klasické návazce naši šňůrku dr. Carp, která není drahá a je skvělá. Nepoužívám žádné rovnátka, jen broček cca 1cm od háčku. K boilies 20 dávám velikost háčku 2-4, dle situace. Každý výrobce má trochu jiné značení, takže je složité to specifikovat přesně. Každopádně mám rád klasický obločkový tvar ze slabšího drátu. Ať se vám daří Zdeňku.

Otázka

carpkiller

10.12.2016

dobry den mohl bych se zeptat o nejake tricko kolik stoji a co by obnaselo se stat testerem je mi teprve 15 roku

Odpověď

Aleš Václavík

18.1.2017

Dobrý den mladý muži. Ceny triček jsou na eschopu zde.: http://www.carpservis.cz/obleceni-obuv-tricka-c-1356_1458?count=60 Napište mi prosím na můj email.: ales.vaclavik@carpservis.cz a můžeme si vyměnit pár vět na téma testování... Děkuji.

Otázka

pavel

28.12.2016

Dobrý den, letos jsem začal chytat na vaše výrobky a to konkrétně na přírodní játra, na které jsem nachytal pár pěkných kaprů a potom na orlíku se mě povedl chytit krásný amur 98cm 15kg na cherry super crab. Chtěl bych se zeptat, na co by jste chytal na orlíku a čím byste krmil koncem dubna na této lokalitě? Děkuji za radu :).

Odpověď

Aleš Václavík

18.1.2017

Dobrý den pane Sládku. Orlík příliš neznám, a tak moje odpověď bude spíše tipem. Jedná se o hlubokou vodu se složitým reliéfem. V dubnu může být voda stále dost studená a tak bych byl s intensitou krmení opatrný. Pokud nebude docházet k častým záběrům, omezil bych se na pár dkg boilies za den. Určitě bych ale vsadil na pořádně zatraktivněné boilies. Dipem, Boosterem, Biorapidem… Boilies nejspíš něco z kombinace masa se sladkým…. Skopex-ananas, Cherry-s.crab, Játra-vanilka. V případě chladnějšího počasí bych se klidně i přiklonil k nějakému methodmixi naspaného CSLkem… Hodně štěstí.