Fan team

Zde najdete profily členů fan teamu - příznivců výrobků značky Carp Servis.
Můžete zde najít pohromadě jejich články, fotky a videa a případně jim položit otázku.

František Kuchta

S rybařinou jsem začínal před čtyřiceti lety na Vltavě a od té doby jsem strávil polovinu svého života na rybách. Pro chov ryb jsem se snažil udělat maximum a doufám, že ještě něco udělám. Je to nejkrásnější koníček, co znám. Ten krásný pocit, když pouštím rybu zpět do vody a dávám jí svobodu, je nepopsatelný. Petrův zdar! František Kuchta.

Jan Blecha

Rybařině se věnuji již bezmála 25 let, kdy jsem jako malý kluk s tátou jezdil pravidelně chytat a zdolal nejednu krásnou rybu. Tento sport mě uchvátil natolik, že se mu stále věnuji se stejným zápalem i dnes. Moc rád vzpomínám na ty doby, kdy jsem chtěl chytit v daném revíru co nejvíce druhů ryb a netrpělivě jsem čekal nad prutem. Jen doba jde dopředu a i já si prošel několika fází v rybařině, proto dnes preferuji metodu chyť a pusť. S tím souvisí i první seznámení s boiliesem, něco kolem roku 1995, jen tu toho nebylo tolik a i finančně to bylo zvláště pro mě v tu dobu dosti náročné, tak jsem si musel kuličky vyrábět sám ručně doma. S produkty od firmy Carp Servis Václavík jsem se seznámil zhruba před třinácti lety a od té doby na ně pravidelně zdolávám nejednu krásnou rybu, proto k nim mám 100% důvěru. Pro všechny slušné rybáře a příznivce firmy Carp Servis Václavík přeji mnoho krásných úlovků a chvil strávených na rybách.

Jan Rybarik

Rybařina je můj životní styl. Obětuji tomuto koníčku téměř vše a v současnosti je na prvním místě lov na boilies. Rybaření se věnuji více jak 30 let a za tu dobu jsem zjistil, že nejlepší pocit je vrátit rybě svobodu. Všem slušným rybářům přeji krásné úlovky.

Vlastimil Strejček

Rybařině se věnuji od útlého mládí, a jsem jí čím dál tím více posedlý. Hlavně lovu kapra obětuji veškerý svůj volný čas. Metoda CHYŤ a PUSŤ ke mně neodmyslitelně patří stejně jako moje rodina a hlavně má tolerantní manželka. Všem slušným rybářům a rybářkám přeji krásné zážitky od vody, a mnoho úspěchů.

Zdeněk Razák

Zdravím všechny příznivce Carp Servis Václavík. Lovit ryby jsem začal zhruba v deseti letech. Naviják Tokoz a prut Orava byly v té době moji společníci a já si tak užíval první chvilky u vody. I když jsem asi víc chytal veverky, byla to krásná doba. Chytal jsem klasicky na položenou a plavanou. V té době jsem s klukama chytil hned na zahájení dravců 105cm štiku a pobouřil tak všechny veterány a masaře v okolí. Ryby jsem chytal do svých 17let. Potom jsem lov bohužel ukončil na několik let. Teď toho lituji. Rybařina mi ale v srdci zůstala a bylo jen otázkou času, kdy se opět vrátím ke břehům vod. "Těžké" kaprařině jsem přičuchnul již dříve, ale teprve minulý rok jsem se ji začal naplno věnovat. Firmu Carp Servis Václavík jsem si vybral z několika důvodů. Libí se mi celková prezentace značky. Pan Václavík vystupuje úplně normálně a přirozeně na rozdíl od konkurence. Všichni si hrají na to, co rozhodně ve většině případech, nejsou! Přitom to je skvělý kaprař s pořádně dlouhou praxí. Další důvod je rozhodně cena nabízených produktů. Boilies Carp Servis Václavík patří mezi jedny z nejlepších značek v České republice. Cena je ale znatelně nižší. V některých případech i poloviční. Jako třetí důvod je kvalita výrobků, která je na velice vysoké úrovni. Můj boilies favorit je rozhodně příchuť JÁTRA-VANILKA. Chytám na ni celý rok. Dále potom OLIHEŇ. Přeji Vám mnoho krásných úlovků s produkty Carp Servis Václavík a někdy na viděnou u vody. "Chyť a pusť," Zdeněk Razák.