Vlastimil Johanides

Vlastimil Johanides Zdravím všechny, kteří propadli lovu kaprů. Já jsem s rybolovem začal už v šesti letech, a to díky mému otci. Z počátku jsem se převážně věnoval chytání bílé ryby a dravců. Už v deseti letech se mi podařilo na Pálavských jezerech ulovit svého prvního kapra přes 10 kilo, ale to pro mě ještě nic neznamenalo. Vše začalo v roce 2001, kdy jsem totálně propadl lovu kaprů. Chytám zásadně metodou "Chyť a pusť" a mým největším úlovkem je zatím kapr lysec 102 cm, 22,5 kg. Za úlovky, které jsem doposud nachytal, vděčím produktům firmy Carp Servis Václavík. Nejúspěšnějším boilies jsou pro mě PŘÍRODNÍ JÁTRA. Všem slušným rybářům přeji mnoho krásných dnů strávených u vody a AŤ TO JEZDÍ. Johan.

Nejnovější fotografie uživatele Vlastimil Johanides zobrazit vše

Vlastimil Johanides - foto 2332Vlastimil Johanides - foto 2329Vlastimil Johanides - foto 2318Vlastimil Johanides - foto 2317Vlastimil Johanides - foto 2316

Nejnovější články uživatele Vlastimil Johanides zobrazit vše

Dotazy

Zaslat nový dotaz

Vyplňte všechna pole označená (*)

Dotazy

Otázka

Jakub Krejsa

23.6.2012

jee sorry ja ti omylem napsal stando :D

Odpověď

Vlastimil Johanides

23.6.2012

Ahoj Jakube, to víš že si na vás pamatuji. Letos tam ale bohužel nebudeme, rozhodli jsme se vyrazit na týden na Chlumec II. A to od 12.8 do 19.8,ale dej mi vědět kdy tam pojedete a já se pokusím za vámi dostat, alespoň na návštěvu.Zatím zdar a ať se daří. Vlasta

Otázka

jiří Johanides

1.11.2011

Ahoj :-D

Odpověď

Vlastimil Johanides

1.11.2011

Ahoj Jiriku, tak uz s Jardou planujeme rybarskou vypravu na pristi rok,tak doufam, ze opet vyrazis s nami. Mej se hezky a pozdravuj doma.

Otázka

David Suchanek

24.8.2011

ale tosem ja david z chlumce porad mi jaky

Odpověď

Vlastimil Johanides

29.8.2011

Ahoj Davide já vím,ale já ti žádné boilies poslat nemůžu. Objednej si ho na www.carpservis.cz A jestli ti mohu poradit,tak všechno boilies od Aleše Václavíka je dobré,pokud mu věříš,ale pro začátek zkus boilies Oliheň,které najdeš pod zakázkovou výrobou. A já osobně jsem si nejvíce oblíbil boilies Casia-javor z řady Nutrix profi. Tak se měj a přeji ti hodně krásných úlovků.

Otázka

david suchanek

17.8.2011

cau vlasto tady david posli mi taky nejaky boilisi abych to viskousel

Odpověď

Vlastimil Johanides

21.8.2011

Ahoj Davide,veškeré boilies co chytáme si můžeš objednat na WWW.carpservis.vaclavik.cz Přeju ti hodně štěstí. Vlasta.