Jiří Rummel

Jiří Rummel Zdravíme všechny, kteří mají rádi přírodu a hlavně rybaření. Rybolovu se věnuji od dětství. Kubu jsem k tomuto koníčku přivedl v jeho dvou letech, kdy se mnou začal jezdit na výpravy, a vydrželo mu to do současných osmi let. Od doby, kdy jezdíme na ryby spolu, chytáme "chyť a pusť". Lovíme různými technikami kromě muškaření, které je pro nás velkou neznámou. Neděláme rozdíly mezi soukromou a svazovou vodou, jde nám hlavně o pohodové chytání a hezké chvíle u vody. Mezi Kubovy největší úlovky patří štika 69 cm, kapr 87 cm a jeseter 120 cm. V této sezóně jsem si zvýšil osobák kapříkem, který měl 20,4 kg a 104 cm. Mojí největší dosavadní ulovenou rybou je treska obecná, která měla 130 cm a 32 kg a chytil jsem ji v Norsku. Rybaření je nám odpočinkem a útěkem před dnešním světem a neustálou výzvou objevovat nové. Přejeme všem slušným rybářům, ať vám to jezdí.

Nejnovější fotografie uživatele Jiří Rummel zobrazit vše

Jiří Rummel - foto 2324Jiří Rummel - foto 2323Jiří Rummel - foto 2310Jiří Rummel - foto 2309Jiří Rummel - foto 2291

Nejnovější videa uživatele Jiří Rummel zobrazit vše

 - video 107 - video 96 - video 94 - video 93 - video 53

Nejnovější články uživatele Jiří Rummel zobrazit vše

Dotazy

Zaslat nový dotaz

Vyplňte všechna pole označená (*)

Dotazy

Otázka

jindra

8.8.2014

Dobrý den Jirko.Chtěl jsem se zeptat nebo poradit.Jedeme s kolegou na týden na Labe (Cirkvice)Slyšel jsem že na labe je nejlepší BANAN. Jestli je to tak? Jestli ano tak moje otázka zní.Dát na dno a nebo s popkou.A nebo doporučíte něco jiného.Předem mnohokrát děkuji za odpověď. S pozdravem Jindra.

Odpověď

Jiří Rummel

12.8.2014

Dobrý den Jindro, předem musím říci, že nejsem na řeku specialista. Co se týká boilie banán tak jsem jej používal, ale ne s velkým úspěchem. Jestli je to špatným použitím nebo příchutí nedokážu určit. Pokud bych jel na Labe kde je pomalý průtok tak bych krmil větším množstvím partiklu nebo halibut pelet. Přidával bych boilie, na které bych chytal. V této sezoně chytáme jen na boilí přírodní játra nebo mrtvola. Dalo by se říci, že se na tyto dva druhy nachytalo všude a v různých podmínkách. Co se týká toho jestli na dno nebo s popkou, pokud je tvrdé dno tak bych popku ani nedával a pokud ne tak popka není určitě na škodu. Pokud Vám budu moci ještě nějak pomoct tak se ozvěte. Ať to jezdí Jirka

Otázka

Martin Kopecký

30.8.2012

Zdravím v kaprařině jsem zelenáč jedu s kamarádem na Slapy 3.9.na 10dní. Jelikož já vždy chytal na kukuřici, chci zkusit chytat na koule nebo pelety jakou kombinaci, příchuť byste doporučil. Děkuji S pozdravem Kopecký

Odpověď

Jiří Rummel

30.8.2012

Ahoj Martine, vzhledem k tomu, že u firmy Carp servis Václavík nejsme dlouho tak nevím jestli moje odpověď bude ta z nejlepších. My jsme na Slapech bohužel nikdy nechytali, ale určitě bych si s sebou vzal boilies Boss 2 oliheň a boilies Kreveta - sardinka IQ SP a k tomu bych přibalil Nutrix biogel losos - oliheň a Nutrix biogel losos - sardinka. Do PVA na přidání k boilies halibut pelety a pstruží pelety. Do ovocných příchutí bych zatím moc nechodil. Můj osobní názor je nebát se experimentovat. Tak ať vám to jezdí a dej vědět.