Byli jsme na rybách

Máte článek nebo reportáž od vody, o kterou byste se chtěli podělit s ostatními rybáři? Pošlete nám Váš materiál na prispevky@carpservis.cz.

Výprava při úplňku 2

16.10.2015, autor: Michal a Veronika

V červenci jsme dostali od kaprů docela školu, ale úplněk nás nakonec neodradil ani na konci srpna na stejné pískovně.

Ranní mlhy

6.10.2015, autor: Tomáš Hanč

Ahoj všem. Začalo nejlepší kaprařské období roku, rybky začínají futrovat na zimu, z vody se kouří a pomalu se nám ochlazuje.

Labská výzva

27.9.2015, autor: Jan Pešout

Zdravím všechny příznivce kaprařiny, je půlka května a s kamarády vyrážíme na nové neprobádané místo na naší milovanou řeku. V týdnu jsme se s Radkem na našem místě zastavili a řádně nakrmili pod břehem s doměním, že vše půjde podle plánu a my budem chytat kapří mohykány od prvního náhozu.

Deštivá výprava za bojovými šupináči

15.9.2015, autor: Jan Pešout

Zdravím všechny příznivce kapradiny. konečně nadešel ten červnový den, kdy plním auto všemi samozřejmě "potřebnými" věcmi...(taky máte pocit, že každou výpravu toho je víc a víc:) a je přede mnou 5 dnů rybaření na svazové vodě v severních Čechách.

Krátký pozdrav z našich státních vod

1.9.2015, autor: Jan Rybarik

Ahoj, posílám krátký pozdrav z našich státních vod, které jsem navštívil v těchto parných dnech.

Odpolední lysec

22.8.2015, autor: Jan Blecha

Odpolední lysec Chladnější počasí přetrvávalo, a i když svítilo slunce, na obloze bylo větší množství mraků, které ho stále zakrývaly. Do toho i silnější vítr, proto jsem vyrazil k vodě.

Povedené torpédo

14.8.2015, autor: Michal a Veronika

Amur z Labe

Zpráva od Kamila

25.7.2015, autor: Kamil Klepač

Od začátku tohoto roku používám Vaše produkty do feederového krmení, a to především CSL Cornkiller Liquid, Booster in Liquid a Boilie Bullets.

Listopadový krasavec

17.7.2015, autor: Jan Blecha

Listopadový krasavec Ranní mlhu vystřídalo slunce a vypadalo to na pěkný den. Protože těchto dnů už moc nebude, vyrazil jsem s rodinou na šest hodin k vodě. Místo jsem neměl nijak prokrmené, proto jsem záběr ani moc nečekal, jen jsem trošku doufal, že si kapři pamatují, kde jsem je občas přes léto krmil. Do lovného místa jsem hodil 20 kuliček boiliesu Oliheň a 20 kuliček Chobotnice. Byl krásný slunečný den a já si ho užíval.

Třetí pěkný kapr na kombinaci Ryba a Banán

6.7.2015, autor: Jan Blecha

Při ranním nahození prutů jsem na jeden prut opět navlékl boilies v kombinaci Oliheň a Ryba s Banánem, která mi v posledních dvou případech přinesla dosti slušné ryby. Vše bylo smočeno v marmeládě Oliheň a obaleno práškovým dipem Přírodní játra.

Krásné dopoledne

20.6.2015, autor: Jan Blecha

Po ranním nahození a prokrmení lovného místa 25 kuličkami boiliesu Oliheň a 10 kuličkami Chobotnice - vše cca - jsem se synem Lukáškem na jeden prut nalíčil boilies Oliheň + plovka Tutti fruti obalené obalovačkou Oliheň a smočené v biogelu IQ Cherry + Super crab a na druhý prut jsem dal pouze plovku Cherry + Super crab.

Další dvacka na boilies Boss2

14.6.2015, autor: Jan Blecha

Po delší době a dlouhém rybím půstu jsem zaznamenal vytoužený kontakt s rybou, který mi přinesl tohoto krásného kapřího mohykána. Kapr zabral hodinu po nahození, kdy mu zachutnalo boilies Boss2 z dílny pana Václavíka. Konkrétní sestava byla kulička boiliesu Oliheň + bílá plovka Dead. Tato kombinace byla ještě obalena obalovací pastou Oliheň a celé ještě smočeno v biogelu IQ s příchutí Cherry+super crab.

MONSTERBAITS CUP 4/2015

15.5.2015, autor: Luděk Šedý

Pár foteček ze závodů....počasí se mění jak na běžícím pásu...chvíli sluníčko, chvíli fučák, v noci -3....

V březnu s feederem...

3.4.2015, autor: Jirka a Kuba Rummelovi

První vycházka k vodě s feederem... Po půlroční odmlce jsme se konečně vrátili k rybaření. Je 22.3.2015 a my jsme konečně připraveni vydat se na ryby. Pro první vyjížďku k vodě jsme si vybrali lov na feeder.

Nová příchuť opět boduje

8.12.2014, autor: Jan Blecha

Po předešlém úspěšném dni je opět ráno pod mrakem a já zase vyrážím k vodě. Dle předpovědi má být dopoledne zataženo a po poledni má již vylézat slunce, proto moc dlouho neváhám. Po příjezdu nejprve prokrmuji místo boiliesem Oliheň a Chobotnice a následně do vody dopadají i mé dvě montáže. Vše je připraveno, nezbývá jen čekat.