Byli jsme na rybách

Máte článek nebo reportáž od vody, o kterou byste se chtěli podělit s ostatními rybáři? Pošlete nám Váš materiál na prispevky@carpservis.cz.

Zpráva od Kamila

25.7.2015, autor: Kamil Klepač

Od začátku tohoto roku používám Vaše produkty do feederového krmení, a to především CSL Cornkiller Liquid, Booster in Liquid a Boilie Bullets.

Listopadový krasavec

17.7.2015, autor: Jan Blecha

Listopadový krasavec Ranní mlhu vystřídalo slunce a vypadalo to na pěkný den. Protože těchto dnů už moc nebude, vyrazil jsem s rodinou na šest hodin k vodě. Místo jsem neměl nijak prokrmené, proto jsem záběr ani moc nečekal, jen jsem trošku doufal, že si kapři pamatují, kde jsem je občas přes léto krmil. Do lovného místa jsem hodil 20 kuliček boiliesu Oliheň a 20 kuliček Chobotnice. Byl krásný slunečný den a já si ho užíval.

Třetí pěkný kapr na kombinaci Ryba a Banán

6.7.2015, autor: Jan Blecha

Při ranním nahození prutů jsem na jeden prut opět navlékl boilies v kombinaci Oliheň a Ryba s Banánem, která mi v posledních dvou případech přinesla dosti slušné ryby. Vše bylo smočeno v marmeládě Oliheň a obaleno práškovým dipem Přírodní játra.

Krásné dopoledne

20.6.2015, autor: Jan Blecha

Po ranním nahození a prokrmení lovného místa 25 kuličkami boiliesu Oliheň a 10 kuličkami Chobotnice - vše cca - jsem se synem Lukáškem na jeden prut nalíčil boilies Oliheň + plovka Tutti fruti obalené obalovačkou Oliheň a smočené v biogelu IQ Cherry + Super crab a na druhý prut jsem dal pouze plovku Cherry + Super crab.

Další dvacka na boilies Boss2

14.6.2015, autor: Jan Blecha

Po delší době a dlouhém rybím půstu jsem zaznamenal vytoužený kontakt s rybou, který mi přinesl tohoto krásného kapřího mohykána. Kapr zabral hodinu po nahození, kdy mu zachutnalo boilies Boss2 z dílny pana Václavíka. Konkrétní sestava byla kulička boiliesu Oliheň + bílá plovka Dead. Tato kombinace byla ještě obalena obalovací pastou Oliheň a celé ještě smočeno v biogelu IQ s příchutí Cherry+super crab.

MONSTERBAITS CUP 4/2015

15.5.2015, autor: Luděk Šedý

Pár foteček ze závodů....počasí se mění jak na běžícím pásu...chvíli sluníčko, chvíli fučák, v noci -3....

V březnu s feederem...

3.4.2015, autor: Jirka a Kuba Rummelovi

První vycházka k vodě s feederem... Po půlroční odmlce jsme se konečně vrátili k rybaření. Je 22.3.2015 a my jsme konečně připraveni vydat se na ryby. Pro první vyjížďku k vodě jsme si vybrali lov na feeder.

Nová příchuť opět boduje

8.12.2014, autor: Jan Blecha

Po předešlém úspěšném dni je opět ráno pod mrakem a já zase vyrážím k vodě. Dle předpovědi má být dopoledne zataženo a po poledni má již vylézat slunce, proto moc dlouho neváhám. Po příjezdu nejprve prokrmuji místo boiliesem Oliheň a Chobotnice a následně do vody dopadají i mé dvě montáže. Vše je připraveno, nezbývá jen čekat.

Po deštivé noci opět krásný kapr

3.12.2014, autor: Jan Blecha

Po nočních dešťových přeháňkách, nahazuji ráno své pruty do předem prokrmeného místa. Tentokrát jsem místo prohodil boiliesem tradičně s příchutí olihně a ještě chobotnice. V dopoledních hodinách něco málo před dvanáctou cca čtyři hodiny po nahození se rozjíždí prut, na němž jsem zkusil novou příchuť boiliesu - a to konkrétně ryba a banán.

Deštivé dopoledne a další krásný kapr

13.11.2014, autor: Jan Blecha

Po ranním probuzení koukám ven a opět déšť a zataženo. Chvíli přemýšlím, jestli vyrazit k vodě či ne. Dlouho vyčkávám, ale na konec přece jen vyrážím. K vodě jsem se dostal něco málo před polednem. Srážky pomalu ustávaly a bylo jen pod mrakem. Na nic nečekám a nahazuji své pruty.

Ranní rychlovka

31.10.2014, autor: Jan Blecha

Protože se k večeru opět rozpršelo a začal foukat i silný vítr, rozhodl jsem se zůstat doma, i když jsem chtěl po práci alespoň na tři hodky k vodě vyrazit, neboť minule mi toto počasí přineslo tři záběry. Ráno jsem se vzbudil, ani nevím proč, nějak brzo, koukám z okna a déšť i vítr ustal. Na nic nečekám, nakládám pruty a vyrážím k vodě.

Zářijoví kapři

6.10.2014, autor: Jan Pešout

Konečně je tu září, ideální měsíc pro lov kapřích domorodců. S kolegou jsme vyrazili druhý zářijový týden na náš oblíbený svazový rybník o velikosti 7 ha, který se nachází v severních Čechách. Po příjezdu k rybníku se naše radost ještě více zvýšila. Na místě, kde jsme chtěli 3 dny bivakovat, nikdo nebyl...krásný začátek. Jako vždy začal 3 hodinový maraton vybalování věcí, postavení bivaku, nalezení vhodného krmného místa a v neposlední řadě zakrmení směsí partiklu, pelet a boiliesu. Boilies pro tuto výpravu jsme zvolili s příchutí Chobotnice a Oliheň. Dále jsem si přibalil malý sáček s 16 mm kuličkami Scopex-ananas na vyzkoušení.

Víkend na svazové vodě

30.9.2014, autor: František Kuchta

Vyrazil jsem s Vlastíkem na svazovou vodu. Druhý den za námi přijel ještě Honzík, který se vracel z Carp Maratonu v Praze. Na této vodě jsme byli poprvé, vodu jsme zmapovali, vybrali jsme dvě místa na hloubce cca 2 m mezi zarostlým dnem. Toto místo jsme slušně zakrmili.

Do třetice všeho dobrého

19.9.2014, autor: Jan Blecha

Po dvou hořkých pilulkách, které jsem musel spolknout v podobě dvou vyříznutých kaprů ( jedna opravdu těžká ryba se vyřízla po cca 25 a druhá jen po několika minutách po záběru ), jsem okamžitě převázal oba pruty a čekal na další záběr.

Nečekané červnové překvapení

13.7.2014, autor: Jan Blecha

Každý začátek sezóny bych rád přelstil nějakého toho amura a ani letošní rok nebyl výjimkou. Proto jsem se opět na začátku sezóny, kdy začala opravdu tropická vedra, věnoval jen "amurům“. Místo jsem každý den prohazoval vařenou kukuřicí s řepkou min.týden dopředu. Na jeden prut jsem dal kukuřici v řetízku na vlas, na druhý zelenou kukuřici od CARP ZOOMU a na konec zelenou plovku - také od CARP ZOOMU, vše přímo na amury.