Byli jsme na rybách

Máte článek nebo reportáž od vody, o kterou byste se chtěli podělit s ostatními rybáři? Pošlete nám Váš materiál na prispevky@carpservis.cz.

Poprvé na dírkách

29.3.2010, autor: Roman Šulík

Koncem letošního března jsem nemohl odolat lákavé nabídce lovu na dírkách od mého kamaráda Petra Nešněry. Společně jsme vyrazili na soukromý revír ve středočeské Bohdanči. Petr je v této rybolovné technice oproti mně ostřílený matador, proto jsem se bez reptání řídil jeho užitečnými radami a udělal jsem dobře.Využil jsem nabídky zatraktivnit svojí „dírku“ neuvěřitelně voňavou vnadící směsí Raptor od firmy Carp Servis, zalitou Aminokomplexem Sardinka od stejného výrobce.

Týden na Labi

19.3.2010, autor: Michal Klacek

Zasílám pár úlovků ze zářijové týdenní výpravy na Labi. Chytal jsem na boilie z vlastní směsi ale s Aminokomplexem Tresčí játra a dipované ve stejné příchuti. Musím se pochlubit, že jsem oba mé parťáky, kteří chytali na koule od konkurence, jednoznačně převálcoval. Chytil jsem celkem 12 kaprů, z nichž nejtěžší měl kolem 10kg. Nejsou to obři, ale i tak potěší. Ke konci týdne se pochlapil i kolega Jindra, který ulovil během půl hodiny dva amury 103cm a 15kg a 110cm a 19kg. Oba byli uloveni na měkčenou kukuřici právě od vás. Takže pokračujte ve skvělé práci.

Nejsme jen teoretici

10.3.2010, autor: Petr Blažek

O tom, že naši zaměstnanci nejsou jen teoretici, vás může přesvědčit náš obchodní zástupce Petr Blažek. Během posledního listopadového týdne se mu na pískovně podařily dva krásné úlovky po velmi slušných 14 kg. Nápomocno mu bylo boilies Smetana a Casia-javor. Gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Šupinatá kráska

25.2.2010, autor: Petr Nešněra

Od mé poslední výpravy uplynulo pouze čtrnáct dní a mě to opět táhlo k vodě. Po vzájemné domluvě doma jsem v pátek nasedl do auta a vyrazil na víkend omrknout novou vytipovanou lokalitu.Cestou jsem se zastavil u Aleše Václavíka pro čerstvě narolované boilie. K vodě již nevyrážím bez jedinečné příchutě - Muréna z nové řady Nutrix. Jako druhou variantu jsem zvolil příchuť Casia/Javor stejné řady. Tato řada boilie mě již několikrát přesvědčila o své kvalitě. Do třetice všeho dobrého jsem přibalil několik kilogramů boilie Ryba/Banán. Tato příchuť byla hitem před několika lety, nicméně patří mezi mé nejoblíbenější.

Vyzkoušeli jsme novou řadu Carp Zoom

15.2.2010, autor: Jaroslav Rabiňák

Do konce tohoto roku již času moc nezbývalo, a tak jsme se rozhodli ke konci října ještě vyrazit na týdenní výpravu. S sebou jsme zase nabrali vše potřebné a také něco nového na zkoušku. Na tento revír jezdíme již druhým rokem, takže jsme si k lovu mohli vytyčit svá oblíbená místa. Já jsem měl lovná místa na hranách cca 4 m a pak v hloubce 7 m. Kolega Jirka zaujal bojovou pozici hned vedle mě na větší lavici v hloubce cca 5 m.