Byli jsme na rybách

Máte článek nebo reportáž od vody, o kterou byste se chtěli podělit s ostatními rybáři? Pošlete nám Váš materiál na prispevky@carpservis.cz.

Podzimní vydařená vycházka

12.12.2015, autor: Jan Blecha

Slunných a teplých dní ubývá, proto jsem neváhal při krásném počasí vydat se na celý den k vodě. Mé předem vytipované místo bylo volné, proto jsem si ho okamžitě prokrmil opět několika kuličkami boiliesu Oliheň, které spolehlivě funguje a používám ho od jara až do pokročilého podzimu. V tomto chladnějším období je vidět, že není takový rybářský tlak jako v letních měsících.

Jediný záběr

18.11.2015, autor: Jan Blecha

Celý den na rybách mi přinesl jediný záběr - něco málo před šestou hodinou k večeru.

Týdenní výprava na Roudnici

12.11.2015, autor: Zdeněk Fišer

Zdravím carpservisáci. Nedávno jsem se vrátil z dvoudenní výpravy za kapry, kterou jsme podnikli spolu s bráchou na pískovnu Roudnice.

Ranní úlovek

7.11.2015, autor: Jan Blecha

Po příchodu časně ráno k vodě začínám prokrmovat lovné místo kobrou.

Výprava při úplňku 2

16.10.2015, autor: Michal a Veronika

V červenci jsme dostali od kaprů docela školu, ale úplněk nás nakonec neodradil ani na konci srpna na stejné pískovně.

Ranní mlhy

6.10.2015, autor: Tomáš Hanč

Ahoj všem. Začalo nejlepší kaprařské období roku, rybky začínají futrovat na zimu, z vody se kouří a pomalu se nám ochlazuje.

Labská výzva

27.9.2015, autor: Jan Pešout

Zdravím všechny příznivce kaprařiny, je půlka května a s kamarády vyrážíme na nové neprobádané místo na naší milovanou řeku. V týdnu jsme se s Radkem na našem místě zastavili a řádně nakrmili pod břehem s doměním, že vše půjde podle plánu a my budem chytat kapří mohykány od prvního náhozu.

Deštivá výprava za bojovými šupináči

15.9.2015, autor: Jan Pešout

Zdravím všechny příznivce kapradiny. konečně nadešel ten červnový den, kdy plním auto všemi samozřejmě "potřebnými" věcmi...(taky máte pocit, že každou výpravu toho je víc a víc:) a je přede mnou 5 dnů rybaření na svazové vodě v severních Čechách.

Krátký pozdrav z našich státních vod

1.9.2015, autor: Jan Rybarik

Ahoj, posílám krátký pozdrav z našich státních vod, které jsem navštívil v těchto parných dnech.

Odpolední lysec

22.8.2015, autor: Jan Blecha

Odpolední lysec Chladnější počasí přetrvávalo, a i když svítilo slunce, na obloze bylo větší množství mraků, které ho stále zakrývaly. Do toho i silnější vítr, proto jsem vyrazil k vodě.

Povedené torpédo

14.8.2015, autor: Michal a Veronika

Amur z Labe

Zpráva od Kamila

25.7.2015, autor: Kamil Klepač

Od začátku tohoto roku používám Vaše produkty do feederového krmení, a to především CSL Cornkiller Liquid, Booster in Liquid a Boilie Bullets.

Listopadový krasavec

17.7.2015, autor: Jan Blecha

Listopadový krasavec Ranní mlhu vystřídalo slunce a vypadalo to na pěkný den. Protože těchto dnů už moc nebude, vyrazil jsem s rodinou na šest hodin k vodě. Místo jsem neměl nijak prokrmené, proto jsem záběr ani moc nečekal, jen jsem trošku doufal, že si kapři pamatují, kde jsem je občas přes léto krmil. Do lovného místa jsem hodil 20 kuliček boiliesu Oliheň a 20 kuliček Chobotnice. Byl krásný slunečný den a já si ho užíval.

Třetí pěkný kapr na kombinaci Ryba a Banán

6.7.2015, autor: Jan Blecha

Při ranním nahození prutů jsem na jeden prut opět navlékl boilies v kombinaci Oliheň a Ryba s Banánem, která mi v posledních dvou případech přinesla dosti slušné ryby. Vše bylo smočeno v marmeládě Oliheň a obaleno práškovým dipem Přírodní játra.

Krásné dopoledne

20.6.2015, autor: Jan Blecha

Po ranním nahození a prokrmení lovného místa 25 kuličkami boiliesu Oliheň a 10 kuličkami Chobotnice - vše cca - jsem se synem Lukáškem na jeden prut nalíčil boilies Oliheň + plovka Tutti fruti obalené obalovačkou Oliheň a smočené v biogelu IQ Cherry + Super crab a na druhý prut jsem dal pouze plovku Cherry + Super crab.