Jiří Rykr

Jiří Rykr Zdravím všechny rybáře, kteří chytají kapry s přesvědčením, že kapr s větší váhovou kategorií patří vždy zpátky do svého domova. U mne heslo chyť a pusť není to pravé, jsem spíše zastáncem hesla: kapra a jiné ryby nechytám a ani je nejím, tak to asi bude tím. Rybařině se věnuji od svých 10let. Můj nejdelší úlovek je sumec 175 cm na oliheň od pana Václavíka a kapřík 17kg - 91cm. Na boilies Carp Servis Václavík chytám už několik let a asi jako každý kaprový blázen jsem ze začátku zkoušel, kde co. S tímto boilies jsem nachytal největší počet ryb. Zatím mám rekord 44 záběrů na boilies za víkend. Přeji vám všem mnoho úspěchů a doufám, že se do budoucna zlepší podmínky pro ty, kdo si kupují povolenku s čestným sportovním úmyslem.

Nejnovější fotografie uživatele Jiří Rykr zobrazit vše

Jiří Rykr - foto 1240Jiří Rykr - foto 1239Jiří Rykr - foto 1238Jiří Rykr - foto 1237Jiří Rykr - foto 1236

Nejnovější články uživatele Jiří Rykr zobrazit vše

Dotazy

Zaslat nový dotaz

Vyplňte všechna pole označená (*)

Dotazy

Otázka

Michal Pokorny

20.1.2008

Zdravim mel bych dotaz jestli nemate nejake zkusenosti s pisnikama okolo Hradce Kralove napr.Opatovicky,Placicky,boudy a nebo Gigant dekuji

Odpověď

Jiří Rykr

20.1.2008

Ahoj Michale na tvoje první dvě zmíněné vody mám jednoduchou odpověď, chytal jsem na nich, ale moje zkušenosti jsou tak malé, že ti nemohu poradit i když bych rád. Ohledně Gigantu mám v dnešní době hodně smutný pohled .V minulosti jsem tuto vodu navštěvoval velmi rád, ale po skoupení skoro všech pozemků okolo, jsem tam mnoho let nechytal. Nedej bože, že takto dopadnou všechny svazové vody. V minulosti tam byli pěkní amuři a kaprů domorodců je tam pár kusů.Vím, že v loni se tam nějaký trofejní kapr ulovil, ale jestli je to pravda tak to budeš muset zkusit a posoudit sám. A na písníku Boudy jsem v loni strávil pár výprav. Jeto nádherná voda pro kapraře, ale se svou čistotou v létě láká mnoho koupáčů a to je problém. Jestli ti můžu poradit, tak se snaž nepoužívat  nástrahu na masové nebo rybí bázi, jetu mnoho malých sumců a to se ti nemusí vyplatit. A jestli se nebojíš provozovat nudistiku mezi koupáčema, tak jako jsme byli s Honzou Slaninou mezi nimi celý týden.Tak pak poznáš, že se to určitě vyplatí. Jak s kaprama tak i když kapři neberou je na co koukat. Přeji ti mnoho úspěchů a krásných úlovků. Třeba se tam někdy potkáme. Zdraví tě J.Rykr.