Diskuze

Přidat komentář

Vyplňte všechna pole označená (*)

Komentáře

Aleš (neregistrovaný - ...248.242...) 9.10.2018 07:01:26

Dobrý den, boilies Oliheň – Chobotnice, a celou řadu Doping jsme bohužel byli nuceni zrušit z logistických důvodů. To co děláme, je naše obživa a bohužel pokud uvádíme na trh novinky, musíme i něco zrušit. Rušíme vždy věci, které se prodávají nejméně. V daný moment byl Doping právě tou smolnou položkou. Není v tom nic jiného. Bohužel.

Ladnar (neregistrovaný - ...133.12...) - e-mail 8.10.2018 15:07:19

Dobrý den. Chtěl bych se prosím optat proč jste přestali vyrábět doping oliheň-chobotnice. Je to úžasná kulička a letos vytáhla hodně kaprů přes 80 cm . Co jsem kde obvolával zda ji ještě někde nemají tak téměř bez úspěchu a nejsem prý jediný kdo je zklamán že ji už nevyrábíte. Děkuji za odpověď Joska

Honza (neregistrovaný - ...24.55...) - e-mail 17.9.2018 04:13:33

Dobry den, mam dotaz ohledne boilie od Carp Zoom. Pouzivate ho a mate na nej nejake pekne ulovky? Muzete doporucit nejakou prichut nebo modelovou radu co funguje? Co jsem tak projizdel vase stranky, tak sem si prispevku s tematikou velkych kapru a bolie Carp Zoom nevsiml. Pristi vikend chci jet na takovou mensi prehradu a chtel bych toto boilie vyzkouset, ale radsi se zeptam zda to ma cenu. Dekuji za odpoved a preji mnoho zdaru u vody.

Aleš Václavík - e-mail 14.8.2018 08:26:20

Dobrý den Petře, něco takového by samozřejmě dopsat do popisu možné bylo. Dokonce jsme v minulosti tyto informace poskytovali. Ovšem v některých situacích se bude jednat o zavádějící informace. Rozptyl časů rozpadu se bude měnit dle mnoha aspektu, které většina lidí nebere na zřetel, a my se pak dostáváme do komplikovaných situací. Myslím proudění, teplota, drobné ryby, raci, škeble… To samé boilies může ve vodě vydržet 48h a také třeba jen 1h. To je samozřejmě extrém… Je třeba, aby si každý dané boilies vyzkoušel na své lokalitě a vycházel z přítomné reality. Děkuji za pochopení.

Petr (neregistrovaný - ...239.10...) 13.8.2018 13:09:39

Dobrý den p. Václavík,
chtěl bych se zeptat, zda by nebylo možné dopsat do popisu u boilies přibližnou dobu rozpadu na stojaté vodě a tekoucí vodě a zároveň by mě zajímala doba rozpadu boilisu
(Boilies Mix 3 kg/ /Masový mix.)
Předem moc děkuji za odpověd.

Pavlína Kopecká (neregistrovaný - ...248.242...) - e-mail 13.8.2018 10:26:24

Omlouváme se, že na dotaz odpovídáme až teď pane Miloši. Jako boilie bych si určitě vzala KRILL-KREVETU a PŘÍRODNÍ JÁTRA. Co se týče boosterování... Nevím, jak je to tam hodně zarostlé, ale dají se tam najít krásně čisté lavice z kamenů, kde není bláto, takže by to nemuselo být potřeba. Záleží, jaký máte cíl - jestli chcete méně ryb a větší, tak bych určitě naboostrovala. Pokud ale na velikosti nezáleží a chcete si prostě jen zachytat a mít atraktivní nástrahu, tak použijte booster nebo biorapid a hodně partiklu zalitého v CSL CORNKILLER.

Jestli se vám zadaří, jsme tu pro vás na našem facebookovém profilu Carp Servis Václavík, kde se nám můžete pochlubit s vašimi úlovky od vody. Rádi je pak zveřejníme.

Váš tým Carp Servis Václavík

Pavlína Kopecká (neregistrovaný - ...108.162...) - e-mail 13.8.2018 09:38:48

Dobrý den pane Jaromíre, moc vám tímto děkujeme za vaši přízeň. Jsme moc rádi, že si pochvalujete naše produkty, které vám fungují a šíříte o nás jen to dobré. Opravdu nás to moc těší a vážíme si vašich slov.

Nezapomeňte, že nás také najdete na našich facebookových stránkách Carp Servis Václavík, kam můžete směřovat své dotazy. Zároveň se také můžete pochlubit se svými úlovky od vody, které pak rádi zveřejníme.

Jsme tu pro vás, tým Carp Servis Václavík

Jaromir Vokalek - e-mail 12.8.2018 21:42:48

Dobry vecer, chtel bych vam celemu tymu moc podekovat za vasi praci. Delate skvele poctive produkty, ktere funguji. Drzte se a prosim pokracujte ve sve praci. Bohuzel je v nasi republice spousty zavistivych lidi, kteri hani poctivou praci ostatnich. Mnoho krasnych ulovku a radosti ze spokojenych zakazniku preje Jarda V.

Miloš - e-mail 9.7.2018 20:34:29

Dobrý den.
Prosím Vás o radu co by jste doporucovali z Vaší řady výrobků na Tovačov.Chystám se tam v srpnu. Pelety nebo boilies ? boostrovat nebo neboostrovat? vnadit ? a čím? moc děkuji za odpověď.

jaris v - e-mail 16.5.2018 12:22:12

diky zkusim

Uživatelské účty: neregistrovanýregistrovanýtestersprávce