Boilies Boss2 Speciál Krill-kreveta

10.9.2015, autor: Team Carp Servis Václavík

Pro rybářskou sezónu 2015 přinesla firma Carp Servis Václavík zajímavou novinku. Tou je nový segment v produktové řadě boilies Boss2 - a to v provedení Speciál - Krill-kreveta.

Boilies Boss2 Speciál Krill-krevetaBoilies Boss2 Speciál Krill-kreveta

Už název napovídá, o co zde půjde. Samozřejmě se jedná o boilies na masové bázi s celou řadou komponentů mořského původu. Základ tvoří dvě výjimečně atraktivní moučky. Krill moučka a krevetová moučka. Obě tyto moučky jsou osobité svou charakteristickou vůní a především svými vlastnostmi. Dále tento boilies obsahuje enzymaticky upravené masové komponenty, které tomuto produktu dávají ještě větší schopnost velice brzo zaujmout okolo se pohybující ryby. Dále přírodní koření a ještě několik dalších komponentů, které si firma nechává jako své výrobní tajemství.

Struktura Krill-krvety je středně až více hrubá, a proto poměrně dobře uvolňuje své charakteristické pachy. Docela zajímavou skutečností je fakt, že tento druh boilies neobsahuje žádnou sloučeninu na chemickém základu, která by tvořila hlavní pachovou složku. Tím by se nechal tento boilies zařadit do kategorie tzv. přírodních. Jistě se jedná o diskutabilní téma, ale jistě boilies tohoto tipu může být, zejména při dlouhodobém lovu, pro ryby zajímavější než produkty běžně vyráběné. Toto boilies patří spíše mezi letní, případně použitelné při teplotách vody nad 12°C. Tato informace je spíše orientační.Krill-kreveta je dodávána na trh ve velikostech 16, 20 a 25 mm. Je možné je zakoupit v balení 0,2 kg, 1 kg a 2,5 kg. 1kg stojí průměrně 319 Kč

Ke každému boilies má Carpservis připraveno několik atraktorů, které důmyslně podporují účinnost daného druhu. Není tomu jinak ani u Krill-krevety. Zde se v nabídce představují dva základní produkty.

Prvním je Obalovačka Krill-kreveta. Jedná se o velice populární materiál, který se s oblibou používá k modelování na samotnou nástrahu. Mnoho rybářů zjistilo, že takto ošetřená nástraha přináší mnohem více záběrů. Obalovačka se samozřejmě nechá použít i jako samotná nástraha a to třeba při lovu na feeder. Vřele doporučujeme vyzkoušet… Obalovačka Krill-kreveta stojí průměrně 69 Kč/150 g.

Druhým podpůrným atraktorem je Powder dip Krill-kreveta. Tento dip je práškovou formou k rychlému nanesení na nástrahu. Použití je pro většinu rybářů již známé. Nástraha se namočí do vody a následně pak do Powder dipu. Tato operace se může několikráte opakovat. Postupně pak Powder dip začne lepit, až zcela změní konzistenci v gelovou hmotu. Doporučujeme před samotným nahozením nechat Powder dip pár minut vulkanizovat. Výsledný efekt je pak uspokojivější.

Výše popsané výrobky hledejte u svých prodejců nebo na www.carpservis.cz

Komentáře

Přidat komentář

Vyplňte všechna pole označená (*)

Komentáře

Diskuze neobsahuje žádné komentáře.