Boss2 Beton Rozpálená švestka

4.8.2015, autor: Team Carp Servis

V tomto příspěvku bychom vám chtěli přiblížit novinkový produkt naší firmy. Konkrétně Boilies z řady Boss2 Beton s příchutí Rozpálená švestka. Do základní charakteristiky by se hodilo říci, že se jedná o typ boiliesu pro teplejší období roku. Obsahuje celou řadu špičkových atraktorů pro lov trofejních kaprů. Důležitou vlastností Rozpálené švestky je vyšší odolnost proti bílé rybě, rakům a dalším konkurentům. Celá řada rybářů chce cíleně lovit opravdu velké kapry a to mnohdy i ve velice mohutné osádce drobných ryb. To je samozřejmě problém. Pro tento okamžik je zde toto boilies. Jeho ztužená struktura omezí možnosti menších ryb a získáme tak větší prostor pro ulovení trofejního exempláře. Na záběr můžeme čekat třeba i delší dobu, avšak výsledek by mohl být dostatečnou satisfakcí za strávený čas.

Boss2 Beton Rozpálenou švestku můžeme koupit stejně jako všechny ostatní druhy boilies Boss2 v balení 200g, 1kg a 2,5kg. Příchuť tvoří zvláštní kombinace několika atraktorů. Zásadní je aroma po švestkové pálence s nepříliš intenzivním vzezřením, avšak o to silnějším zájmem ze strany kaprů. Další zásadní složkou je česnekový koncentrát, který podpichuje výrazný chuťový vjem po pálivé směsi přírodních koření, která jsou taktéž přítomna.

V nabídce jsou tři základní velikosti: 16, 20 a 25 mm. Velikost 16 a 20 mm je možné zakoupit ve všech druzích balení. Velikost 25 mm pouze v balení 1 kg.

Struktura je střední až hrubší zrnitosti, ale spojení jednotlivých zrn směsi je postaveno tak, aby nedocházelo k brzděni uvolňovacího procesu, který je alfou a omegou úspěchu. Do jisté míry je problém vyrobit boilies s podobnou konzistencí a zároveň s dobrou schopností uvolňovat své charakteristické potravní signály. Zde je vše, jak má být.

Všechna boilies řady Boss2 jsou vařena za pomocí parní technologie. Zdá se to být banální věc, ovšem opak je pravdou. Skutečnost, že boilies není vařeno ve vodní lázni, dává svému produktu velmi razantní přednost, kterou rybáři ocení především na začátku samotného lovu či při nastražení každé čerstvé kuličky. Pokud se boilies vaří ve vodní lázni, během samotného vaření se z povrchu boilies uvolňuje do vařící vody vše, co je pro ryby lákavé a důležité. Po navnazení a nastražení se do vody pak nemá co zajímavého uvolňovat. To platí především pro první dvě hodiny po vhození boilies do vody. Charakteristické drobné trhlinky (oděrky) na povrchu Rozpálené švestky jsou důkazem vaření v páře.

K boilies Boss2 Beton Rozpálená švestka je připraveno mnoho různých doplňkových atraktorů. Mezi nejzajímavější s celoročním použitím patří CSL Cornkiller v litrovém balení se schopností brzdit rozpustnost PVA materiálů.

Naší další peckou je jednoznačně Biorapid atrakt, jenž je napěchovaný živočišnými dobrotami, co zejména v teplém období roku rozjančí každého okoloplovoucího kapra. Přece jen celá řada úspěchů publikovaných na těchto stránkách je nemalým důkazem kvality nejen těchto výrobků.

Výše popsaný boilies zakoupíte u svých prodejců, nebo na [url=http://www.carpservis.cz]www.carpservis.cz[/url]

Komentáře

Přidat komentář

Vyplňte všechna pole označená (*)

Komentáře

Diskuze neobsahuje žádné komentáře.