Back Lead padací PB

8.7.2015, autor: Aleš Václavík

Známe to všichni, občas v nás hlodá myšlenka proč zrovna nyní záběr nepřichází, co jsem ještě udělal nedokonale... Mnohdy hraje nezanedbatelnou roli i faktor přítomnosti vlasců ve vodním sloupci.

Jedná se především o málo prochytávané revíry. Většina z rybářů má zkušenost s různými tipy back leadů, avšak vždy se jedná o jedinou věc. Donutit kmenový vlasec aby směrem k montáži šel co možná nejníže u dna a tím splynul s okolím. Ryby pak vlasec přestanou vnímat a jsou důvěřivější k okolí montáže. Šance na záběr se tak samozřejmě zvyšuje. Dalším využitím tohoto pomocníka je při lovu v místech kde probíhá lodní doprava. Například na Labi či Vltavě je takovýto back lead nekompromisní záležitostí a nemůže se vám stát, že nějaká loď co brázdí při břehu narazí do vašeho vlasce.

Tento produkt naleznete u všech dobrých prodejců, nebo přímo na stránkách www.carpservis.cz. Back lead padací PB se vyrábí ve třech gramážích 50, 75 a 100 gr. Doporučená maloobchodní cena se pohybuje v rozmezí 138-148 kč/ks.

Back lead padací je pomůckou pro lov kaprů na krátké a střední vzdálenosti.

Na praktickém držáku je namotáno 7 m šňůry.

Po nahození montáže navlékněte Back lead na kmenový vlasec před špičku prutu. Poté jej spouštějte až do maximální hloubky a pak došponujte svou udici.

Kuličkový mechanizmus zajišťuje bezproblémový pohyb po vlasci směrem ke dnu a to i při malém sklonu.

Přítlak kuliček vypínacího mechanismu je plynule nastavitelný pomocí šroubku. To je velká výhoda.

Komentáře

Přidat komentář

Vyplňte všechna pole označená (*)

Komentáře

uisma.cz (neregistrovaný - .......) 14.7.2015 16:24:57

vezírek

Uživatelské účty: neregistrovanýregistrovanýtestersprávce