Nebýt líný je cílem k úspěchu

12.7.2018, autor: Ondřej Karlovský

Ahoj všichni, je začátek července a já vím, že se konečně dostanu po náročné práci k mé milované řece. Informace od kamarádů nejsou příliš dobré a já přemýšlím, kam přesně vyrazím. V podstatě celý červen u nás ryby nebraly. Rozhodl jsem se často stěhovat a kapry tak najít.

Na prvním místě se mi nedařilo udělat záběr ani od tloušte, a tak první stěhování přichází po třech hodinách. Druhé místo už bylo lepší. Záběry od tlouštů chodily okamžitě a po hodině podebírám i krásného šupináče. To je super říkám si... Tady nějakou dobu vydržím. Bohužel další tři hodiny po kaprovi se už nic nedělo a já se rozhodl pro poslední stěhování, kde už zůstanu do půlnoci. Třetímu místu, jsem hodně věřil, ale dlouhou dobu se nic nedělo. Říkal jsem si: "To přijde s tmou," a stále jsem tomu věřil. Kochal jsem se západem sluníčka, když mě vyrušila šílená jízda. Po záseku ryba jela a jela. Po pár minutách se mi daří rybu otočit a jdu jí podél břehu naproti. Pod břehem v hloubce je to nekonečný souboj. Uf… byl to náročný boj. Kapr není gigantický, ale přesto mám obrovskou radost z fantastického říčního bojovníka.

Do půlnoci se už nic nedělo. Jel jsem domů naprosto spokojený a šťastný. Celou tuto výpravu jsem krmil a nastražoval boilie JÁTRA-VANILKA.

S pozdravem

Ondřej Karlovský

Komentáře

Přidat komentář

Vyplňte všechna pole označená (*)

Komentáře

Diskuze neobsahuje žádné komentáře.